Andorid Program Yaparak Para Kazanmak

Andorid Program Yaparak Para Kazanmak

Her gün Google Play’e onlarca uygulama yükleniyor ve yüklenen uygulamalar 1000lerce kişi tarafından indiriliyor. Tabi böylece uygulamanın yazarı da reklamlardan veya uygulama içi satın alma işlemlerinden binlerce lira para kazanıyor. Sizin de kafanızda Android uygulama yaparak para kazanmak varsa bu o kadar da zor bir şey değil. Tabi iyi bir fikir ve kaliteli bir uygulama gerekmekte. Andorid uyulamaya merak salıp bu işe cesaret edemeyenlerin bu şevkini kıran en önemli neden ben bu kadar kodlama ve matematik bilgisinden anlamam düşüncesi. Aslında andorid uygulama yapmak için kod bilemeye andorid bilmeye ihtiyacınız yok. Piyasada o kadar hazır şablonlarla program yapmanıza imkan sağlayan internet sitesi var ki bu siteleri kullanarak andorid program yapabilirsiniz. Bu makalede yazılım bilmeden andorid program yapma konusunda nasıl bir yol izleyeceğiniz hakkında bilgiler aktaracağız.

Android Ek Gelir Kapısı

Eğer çok parlak bir fikriniz varsa ve paranızda varsa kesinlikle profesyonellere yazdırmanızı öneriyoruz. Hazır şablonlarla yapılan andorid programları faydalıdır. Fakat internette uygun fiyata kodlatabileceğiniz iyi freelancer yazılımcılar var. Bu yazılımcılar arasında referansı iyi olan ve kaliteli iş yapanlara projenizi yazdırabilirsiniz. Fakat bütçeniz o kadar iddialı değilse ve hazır şablonlar çalışmak istiyorsanız izlemenizi tavsiye ettiğimiz yol şöyle;

Öncelikle andorid program scripti satan onlarca web sitesi var. Bu sitelerde hazır kodları indirip üzerinde değişiklik yaparak andorid playe yükleyebilirsiniz. Tabi bunları yapmak için asgari düzeyde kod değiştirme becerisini sahip olmalısınız. Bu o kadar zor bir şey değildir. İnternette Andorid Studio, Eclipse gibi andorid yazma programlarının onlarca andorid ders videosu vardır. Biraz zaman ayırmanız şart. Bunları bildiğinizi varsayarsak codecanyon gibi sitelerden uygulamalar indirerek o uygulamaları bahsettiğimiz programlar yarımıyla Türkçeye çevirerek Google Play’e yükleyebilirsiniz. Örneğin codecanyon’da bilgi yarışması scripti satılmaktadır. Bu scripti satın alan kişi Türkçe sorular hazırlayarak ve programı Türkçeleştirerek Play’e yükleyebilir. Ve binlerce indirme ile birlikte iyi reklam gelirleri elde edebilir. Bu sadece bilgi yarışması için geçerli değildir. Eğer bir internet siteniz varsa webwiev aracılığıyla bunu Google Play’e yükleyebilir ve iyi kazançlar elde edebilirsiniz.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

lk Bahar Modaslk Bahar Modas