Bankadan Başka Kredi Veren Yerler

Bankadan Başka Kredi Veren Yerler

Kredi denildi mi akla ne gelir, tabi ki banka gelir değil mi. Bankalar bireylerin ve kurumların finansal ihtiyaçları doğrultusunda farklı kampanyalar ve ödeme planlarıyla finansman sağlarlar. Ülkemizde de  bireylerin ve de kurumların finansal ihtiyaçlarını karşılamak için, finansal destek ürünlerini sağlayan kurum ilk sırada bankadır. Ama artık bu demek değildir ki sadece bankalardan kredi alınıyor. Ülkemizde son zamanlarda artık çeşitli sektörlerde yer alan kurumlar da kredi ürünlerini kullandırarak kişilere finansal destek sağlamaktadırlar. Bahsettiğimiz bu kurumlar arasında ilk olarak sıfır veya ikinci el araç alımında kredi sunan sigorta şirketleri olsun, Eminevim olsun veya Eminoto olsun güzel kampanyalar sunmaktadırlar. Ayrıca kredi kartı borçları yapılandırması ve borcu kapatma konusunda da kredi kullandıran firmalar vardır.

Bankadan Başka Kredi Veren Yerler

Bankadan Başka Kredi Veren Yerler

Araç Alımlarında Kredi Kurumları

Konumuzda bahsedeceğimiz bankalar haricinde kredi veren kurumlar sıralamasında ilk sırada ikinci el veya sıfır araç alımında kredi kullandıran finans kuruluşları ile sigorta şirketleri gelmektedir demiştir. Çünkü araç firmalarının kendilerine ait olan bir finans kuruluşu tarafından verilen kredilerdir bunlar. Genellikle güzel kampanyaları olur ve yıl sonunda sıfır faiz avantajları ile birçok kişiye bu kredilerden kullandıran firmalar uygun geri ödeme vadeleri  ve kampanyaları ile müşterilerinin memnuniyetini kazanmaktadırlar ve araç satışlarını arttırmaktadırlar.

Konut Alımlarında Faydalı Kurumlar

Bir diğer bankalar harici kredi veren kurumlar ise son zamanlarda oldukça gündemde olan ve popüler olan, hatta eminiz ki akrabalarınız veya çevrenizde illaki duyduğunuz Eminevim ve Eminoto olarak bilinen firmalardır. Bilindiği kadarıyla 1991 yılından bu yana 70.000 den fazla kişiyi konut sahibi yapan bu firma sanki bir katılım bankası mantığı ile hizmet vermektedir. Müşterilerinden herhangi bir şekilde faiz talep etmediğini belirtmekte ve uzun vadede ödeme imkanı sunan krediler kullandırmaktadır. Ayrıca sadece konut alımında değil, müşterilerinin taşıt alımlarında da güzel kampanyaları olmaktadır.

Kart Borcu İçin İmkan Sağlayan Kurumlar

Son olarak bahsedeceğiniz ve son zamanlarda popüler kredi kartı yapılandırması ve kredi kartı borcunu kapatmak için müşterilerine kredi veren firmalar bulunmaktadır. Gayet uygun ödeme koşullarında ve vade süresine göre belirlenen faiz oranlarıyla kredi kullandıran bu firmalar kişiler tarafından epey sevilmekte. Bu firmalar kredi talep eden kişilerin kredi kartı borcu üzerinden ürün kullandırmaktadırlar. Kredi kartı borcunun kapatılmasından sonra da kişiler vade seçeneklerine göre kredi geri ödeme koşuluyla borcu bu firmalara geri öderler.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

lk Bahar Modaslk Bahar Modas