Güncel SEO Teknikleri

Güncel SEO Teknikleri

SEO ilk gün neyse bugün de aynı mantığı ile yaklaşmıyoruz. Arama motorları da algoritma ve Search Result ( arama sonuçları) mantığını sürekli geliştirdiği için sizin yerinizde saymanız başta kendinize zarar..

İşte bu yüzden Sürekli gelişen teknoloji takip etmek analizleri doğru anlamak ve doğru kullanmak için başta Google,Yandex,Bing gibi arama motorlarını ve bunların yanı sıra Facebook, Twitter,Linkedin,Google Plus gibi sosyal medya araçlarını kullanıyoruz.

Elit SEO,Kurumsal müşterilerine hem eğitimde hem de SEO çalışmalarında SEO sistemlerini kurarken daima Google SEO Algoritmasını ön planda tutan,bunu web sistemlerine yansıtan bir kuruluştur. SEO Tekniklerini incelediğinizde Sadece Pagerank değeri yüksek sitelerden backlink almak,yada sosyal medya da tanıtım yapmak değildir. Meta taglar,açıklamalar,Anahtar kelimeler,Link inşaası gibi bir dizi çalışmanın da kurallarına göre girilmesidir.

boost-local-seo-performance-reputation-online-review-management-1

Burada kesinlikle Sosyal medya gereksiz diye bir algı oluşmamalı, Aksine SEO çalışmalarında Sosyal Medya ne kadar etkili kullanılırsa o kadar kalıcı ve ön planda bir web siteniz olur.

Ayrıca Amaç, Google yada diğer arama motorlarında ilk sayfada olmaktan ziyade,marka ve bilinirlik kavramının artması olmalıdır. Çünkü uzun vadede çalışmak istiyorsanız hedefiniz önce marka olmak. Eğer insanlar şuan size istanbul çiçek yazarak ulaşıyorsa bunun sürekliliğini korumakla uğraşmayın, ve çiçek sepeti gibi bir marka olmayı hedefleyin. İşte o zaman asıl SEO kavramını yakalamış olursunuz.

SEO da Google analiztik verilerini çok iyi okuyun ve kavrayın, web sitesini Optimize etmek sadece başlık ve anahtar kelimeyi düzeltmek değil, hızını ve kolay gezinebilirliğini de artırmaktır. Bu yüzden Google analiztik Size bu konuda çok iyi bir rehber olacaktır.

Güncel SEO teknikleri için daha ayrıntılı Bilgi almak isterseniz www.elitseo.com Blog sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Bir yorum

  1. bu güzel paylaşım için teşekkürler

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

lk Bahar Modaslk Bahar Modas