İnternette Ticaretin Altın Kuralı

Buying Desserts Online

Günümüzde ticaretler artık web tabanlı olmaya başladı. Eskisi gibi açtığınız bir firma, dükkan ve işletmenizi duyurmak için kapı kapı gezip tanıtım yapmaya gerek yok. Çok kısa bir sürede işletmenizi tüm dünyaya duyurabilirsiniz nasıl mı?

 

Kurduğunuz işletme her ne olursa olsun sosyal medya araçlarını ve firma rehberlerini kullanmanız gerekiyor. Sosyal medya araçlarından Facebook, Twitter , Google + ve Pinterest işletmenizi çok rahat bir şekilde tanıtmanıza olanak sağlar. Eğer isterseniz işletmenize uygun bir sayfa açarak yaptığınız hizmet ve ürünleri bu sayfalarda duyurabilirsiniz. Peki bu yeterli mi?

 

backlinks

 

İşletmenizin sosyal medya araçları dışında Google ve Web ortamında yükselmesi , dolayısıyla işletmenizin daha fazla ziyaretçi alması demektir. Peki bu nasıl yapılmalıdır. Günümüzde sitelerinizi ve firmalarınızı Google ortamında yükselmesi için bu konuda hizmet veren Seo Firmaları mevcut. Fakat bu işi siz kendi başınıza üstlenmek isterseniz, size yardımcı olacak siteler mevcut. Site Tanıtım konusunda profesyonel web sitelerinin başında Reklamsiniz.com gelmektedir. Peki bu www.reklamsiniz.com nedir?

 

reklam

 

Reklamsiniz site ve işletmelerinizi tanıtıp sosyal imleme dediğimiz işi yapan aktif bir platformdur. Bu Platformda işletmenizi tanıtıp , kendinize ait profil oluşturup sitenizin tüm gelişimini takip edebilirsiniz.  Kendinize ait profilde işletmenize ait internet sayfasının yeniliklerini imleyerek ve dünya ping servislerini kullanarak Google’nin sitenizi çabucak indexlemesini sağlayabilirsiniz.

 

Sizde bu  Site Tanıtımı servisinden faydalanmak için ücretsiz üye olup hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

 

Site Adresi : http://reklamsiniz.com

 

 

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

lk Bahar Modaslk Bahar Modas