iphone 7 tanıtım toplantısı

iphone 7 tanıtım toplantısı

Teknoloji severlerin ve özellikle de iphone severlerin merakla beklediği iphone 7 tanıtım toplantısı bugün yani 7 eylül 2016 tarihinde saat 20:00 de Amerika nın San Francisco şehrinde tanıtılacak.

iphone 7 özellikleri neler

Çok fazla bir değişiklik beklenmese de beklenen ilk değişiklik tasarımında olacak. iPhone 7 modelinin tasarımı, iPhone 6 ya benzeyecek olması olsa da anten çizgilerinin değişikliği başta olmak üzere biraz değişiklikler bekleniyor. Öte yandan renk konusuna gelecek olursak, iPhone 7 ile iki yeni renk seçeneği bekleniyor teknoloji uzmanlarınca. Bunlardan biri parlak siyah rengi diğeri ise mavi olacak.

iphone 7 özellikleri nasıl

iphone 7 özellikleri nasıl

Peki iphone 7 suya dayanıklı mı.  iphone 7 ve iphone 7 plus modellerinin rakip markalar Sony ve Samsung markalarında da olduğu gibi suya dayanıklı olacağı bekleniyor. iPhone 6s modelinin donanımında özel bir kaplama malzemesi kullanan Apple, iPhone 6s ve iPhone 6s Plus modellerinin bu şekilde suya dayanıklılığını artırmıştı .Durum böyle olunca yeni modelde yani iphone 7 de de tam anlamıyla bir suya dayanıklılık ta bekleniyor.

iphone 7 kamerası nasıl

Peki iphone 7 kamerası nasıl olacak. Söylentiler çift kamera olacak yönündeydi. Ama tahmin edilen ve beklenen iPhone 7 Plus modelinde yer alacak  çift kamera. Ayrıca yeni iphone modelleri 4K çözünürlükte olacak 60 kare/saniye hızında video kaydı yapabilecek. Depolama alanın da artış bekleniyor doğal olarak. Modellerin 32 GB tan yukarı olması ve en üst versiyonun ise 256 GB olması bekleniyor.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

lk Bahar Modaslk Bahar Modas