isa sönmez kimdir

isa sönmez kimdir

Şu son günlerde ülkemizde gündemde olan ve merak edilen bir isim İsa Sönmez kimdir. Ülkemizde yaşanan darbe olaylarından sonra devam eden fetö operasyonlarında gündeme gelen bir isim isa sönmez. Türkiye onu Fethullah Gülen e yelpaze sallayan adam olarak tanıdı ve merak etti. Durum böyle olunca herkes isa sönmez kimdir, yelpazeci çocuk kimdir şeklinde internette aramalar yapar oldu. Ve sonunda o yelpaze sallayan kişinin İsa Sönmez olduğu tespit edildi. Peki İsa Sönmez kimdir?

Aşağıda ki fotoğrafla gündeme gelen ve yelpazeci çocuk olarak adlandırılan kişinin isa sönmez adında biri olduğu tespit edildi. Sosyal medyada da yelpazeci çocuk olarak tanınan kişinin İsa Sönmez olduğunun belirlenmesinin ardından, polis soruşturma başlattı ve bu kişinin çalıştığı yer olan Bornova Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi’ne giden güvenlik ekipleri İsa Sönmez i gözaltına aldı. Sönmez, ifade için emniyete götürüldü.

isa sönmez kimdir

isa sönmez kimdir

Görüntülerde Fetullah Gülen ağlarken ona bayılmaması için yelpaze sallayan ve bu görüntüyle ülkemizde ve sosyal medyada tanınan, hakkında soruşturma başlatılıp gözaltına alınan İsa Sönmez, ben o kişi değilim yanlışlığın düzeltilmesini istiyorum şeklinde ifade verdi.

Ortaya çıkan videonun 90’lı yılların başında çekildiği tahmin edilmekte ve o görünrülerde fetö elebaşı Fethullah Gülen’i, elindeki gazete kağıdıyla serinletmeye çalışan ve sosyal medyada ‘yelpazeci çocuk’ denilen kişinin Bornova Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi’nde diş teknisyenliği yapan İsa Sönmez olduğu ileri sürüldü. Habertürk gazetesinin haberine göre, hakkında çıkan haberler üzerine İzmir Terörle Mücadele Şube Müdürlüğü’ne giden Sönmez’in “Ben o kişi değilim. Yanlışlığın düzeltilmesini istiyorum. Haberi yapanlardan da şikayetçi olacağım” diye ifade verdiği öğrenildi. Sönmez hakkında soruşturma başlatıldı.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

lk Bahar Modaslk Bahar Modas