İşsizlik Maaşı

işsizlik Maaşı Almak için Gerekenler

issizlik maasi alma sartlari

işsizlik Maaşı Almak için Gerekenler Bu aralar en çok cevap aranan sorular; özel işsizlik sigortası, işsizlik sigortası, işsizlik sigortası şartları, işsizlik sigortası hesaplama, işsizlik sigortası nedir, işsizlik sigortası nasıl alınır, işsizlik parası hesaplama, işsizlik maaşı ne kadar, işsizlik maaşı kaç lira, işsizlik maaşı kaç ay, işsizlik ödeneği soruları oldu. Son zamanlarda işsizlik giderek arttı ve işten çıkarılmalar, işten çıkmak zorunda ... Devamını Oku »

işsizlik Sigortası Kimlere Verilir

issizlik maasi kac lira

İşsizlik Sigortası Kimlere Verilir İşsizlik sigortası, çalışabilecek durumda olan ve çalışma isteği azmi olan fakat kendi isteği dışında işsiz kalan sigortalıların, belirli bir süreliğine yani yeni bir iş buluncaya kadar işsizlik ödeneği almasıdır. Ülkemizde işsizlik ödeneği 4447 sayılı işsizlik sigortası kanunu ile düzenlenmiştir. İşsizlik ödeneğinin yanında istihdam politikalarına yönelik yeni bir iş edindirme, kısa süreliğine iş ödeneği ödeme, ücret garanti ... Devamını Oku »

İşsizlik Sigortası Nedir

issizlik maasi nedir

İşsizlik Sigortası Nedir Günümüzde ülkemizin ve başka ülkelerin gündemi olan önemli bir konu işsizlik. Nüfus artışının fazla olması ve sanayileşmenin yetersiz olması sebebiyle ülkelerde işsizlik artışı sorunu ortaya çıkmaktadır. Bu sorun sadece bizim ülkemizde değil başka ülkelerde de vardır. İşsizlik oranı arttıkça tüketici sayısı artmakta ve üretici olan grubun sayısı azalmakta, işsiz sayısının maaş ve giderleri karşılanmak için çözüm aranması ... Devamını Oku »

işsizlik maaşı nasıl alınır

işsizlik maaşı nasıl alınır Belirli bir sebepten dolayı işsiz kalan ve bir süre iş arayıp ta iş bulamayan kişinin başvurduğu işsizlik maaşı nasıl alınır, hangi şartları sağlamak gerekir, ve işsizlik maaşı nasıl alırım, işsizlik maaşını herkes alabilir mi, işsizlik maaşı kaç lira, işsizlik maaşı kaç ay veriliyor, işsizlik maaşı almak için gerekli belgeler nelerdir, genel sağlık sigortası nedir sorularının cevabı ... Devamını Oku »