Sınavlar

Lise Mezunu Pöh Alımı

Lise Mezunu Polis Özel Hareket Alımı Son zamanlarda olaylara müdahalede etkili görev yapan polis özel harekat personellerine ihtiyaç arttığı herkes tarafından fark edilmektedir. Ülkemizde bir çok gencin de hayali olan PÖH yani Polis Özel Harekat personeli alımı yapılacağına dair açıklama yapılmış ve şu bilgiler verilmiştir. 671 sayılı KHK’da yer alan düzenlemeye göre, lise mezunu polis alımı yapılacak. Yürürlüğe konulan düzenleme ... Devamını Oku »

Polis Alımı İlanı 10 Bin Polis Alımı

Emniyet Genel Müdürlüğü 10 Bin Polis Alımı Üniversite mezunu olup ta branşı ile ilgili kurumlara atanamayan kişilerin de tercih ettiği bir meslek olan polislik için gündemde olan haberler ve alımlar şu şekildedir. Son zamanlarda fetö kapsamında açığa almalar ve meslekten atılmalar sonucunda birçok kurumda memur ihtiyacı doğacak gibi görünüyor. Bunlardan biri de polis alımları. Emniyet Genel Müdürlüğü duyurusuna göre bünyesindeki ... Devamını Oku »

22 Mayıs Kpss Sınav Yerleri

22 Mayıs Kpss Sınav Yerleri 22 mayıs kpss sınav yerleri açıklandı Devlet memuru olabilmek için hayallerinin peşinde aylardır ders çalışarak koşanların günler geçtikçe ve sınav günü yaklaştıkça merak ettiği tek soru, 22 Mayıs ta yapılacak kpss lisans sınavının giriş belgeleri ne zaman açıklanacak? ÖSYM bilindiği gibi son yıllarda her yaptığı sınavların sınav giriş yerlerini sınavdan yaklaşık 10 gün önce açıklıyor. ... Devamını Oku »

22 Mayıs 2016 Kpss Sonuçları Açıklandı mı

22 Mayıs 2016 Kpss Sonuçları Açıklandı mı 22 mayıs 2016 da yapılan kpss sınavı geldi ve geçti. Sınav her zaman ki gibi kimine göre kolay ve kimi de göre zordu. Kpss lisans 2016 sınavı bugün açıklanıyor. Kpss lisans ve kpss eğitim bilimleri sınavlarına girenlerin günlerdir merakla beklediği sonuçlar bugün yani 14 temmuz 2016 da 16.30 da açıklanıyor. Ösym sonuç işlemleri sayfasında kişilerin ... Devamını Oku »

22 Mayıs 2016 Kpss Sınavı

22 Mayıs 2016 Kpss Sınavı Günümüzde umut kapısı olan memurluk için yarışan kişilerin merakla ve heyecanla beklediği kpss 2016 sınavı 22 mayıs 2016 pazar günü yapılacak. Kpss bu zamana kadar hep temmuz ayında yapılıyordu. Bu yıl mayıs ayında yapılması sınava hazırlanan kişilerin belki de yeterince hazırlanamamasına sebep oldu. 22 mayıs 2016 KPSS sonuçları açıklama takvimi ÖSYM başkanlığınca açıklanmış bulunmaktadır. Ösym internet ... Devamını Oku »