Profesyonel seo hizmeti – Profesyonel backlink çalışması

Web Site / Adı: Profesyonel seo hizmeti – Profesyonel backlink çalışması

Web Site / Blog adresi: http://www.backlinkci.net/

Açıldığı tarih: 15.08.2015

Backlinkci.net profesyonel backlink paketleri ile kurumsal ve bireysel bazlı son 3 ayda 250 yi aşkın müşterisine hizmet vermiş bu web siteleri istediği anahtar kelimelerde googleda yükseltmiş profesyonel bir web sitesidir.
cfe05b_bc357938c77b419ea50374148252a86a

Site içeriği ile amacı: Googleda yükselmek isteyen web site sahipleri doğal olarak doğallığa oldukça özen göstermektedir. Fakat unutulan birşey vardır ki o da site sahibi ve editörler ne kadar doğal olurlarsa olsunlar googleda yükselebilmek adına site içerisindeki seo çalışmaları %35 lik dilimde etkili olmaktadır. Yani rakiplerin geçilebilmesi ve googleda istenilen anahtar kelimeler ile üst sıralarda olunabilmesi adına profesyonel bir backlink çalışması yaptırılmalıdır. Bu çalışma googleda yükselişin ana dilimi olan %65 lik dilimi kapsamaktadır.

Genel olarak web site sahipleri googleda yükselebilmek adına site içerisindeki çalışmalarının yanı sıra pr9 backlink siteleri, pr8 backlink siteleri, en iyi prli siteler, pr7 backlink siteleri gibi arayışlara giriyor bu kaynaklar üzerinden sitelerini desteklemeye çalışıyor. Fakat burada da unutulan birşey var. Site sahiplerinin manuel olarak bulduğu kaynaklar doğal olarak diğer rakipler tarafından da bulunabildiği için aynı çalışmalar onlar tarafından da yapılıyor.
cfe05b_ebd3f3eef8d9480eba78a7b320816a18

En iyi backlink kaynakları, en iyi backlink siteleri hangileri? Gibi sorularınızı bir kenara bırakabilirsiniz. Çünkü nedeni oldukça basit. Backlinkci.net sitesi 11 yıllık pagerank değerine sahip haber siteleri, google news kayıtlı haber siteleri, pagerank değerli diğer siteleri, blog siteleri ile yaklaşık 100 web sitesi üzerinden kullanıcılarının tanıtımlarını yaparak kendilerini googleda profesyonel bir şekilde yükselten ve bu açıdan piyasada yüzlerce referansı bulunan bir web sitesidir. Profesyonel seo paketi ile web sitenizi güçlendirmek isterseniz, en iyi backlink çalışması için backlinkci.net ‘i tercih edebilirsiniz

Bir yorum

  1. Bizede hizmet veren sitedir zor kelimelerde sitemizi istediğimiz yere getirebilmiştir

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

lk Bahar Modaslk Bahar Modas