SGK Affı Çıktı mı?

SGK Affı Çıktı mı?

sgk

SGK Affı Çıktı mı?

Bağkur affı çıktı

SGK affı çıktı

2014 Torba yasa

2014 Bağkur affı

2014 SSK affı

2014 SGK affı

SGK ve Bağkur affı herkes tarafından beklenen önemli bir gelişme. Şu an gündemde bu affın ne zaman çıkacağı ve kimlere uygulanacağı konusu konuşulmakta. Resmi otoritelerden henüz bu konuda yeşil ışık yakılmamış olsa da affın çıkması bir çok sigorta primi ve cezası mağdurları için büyük önem arz ediyor. Olası bir affın ise devletin kasasına girecek para anlamına geldiği de göz ardı edilmemelidir. Mağdur sayısının fazla olması, mahkeme ve davaları süren cezalı mükellefler ile icralık mükellefler düşünüldüğünde beyaz eşyaya getirilen taksit kotasındaki vatandaşı düşünen bir yaklaşımın prim ve ceza affı için de getirilmesi gerekmektedir. Affın çıkmasını isteyen herkesin bu yazıya yorum yapması sesin duyurulması için önemlidir.

Lütfen anketimize katılın ve sesinizi duyurun. Af Çıksın diyorsan tıklayın.

Dul ve Yetim maaşı,SSK,BAĞKUR,emeklilik işlemleri,sigorta pirimleri ile ilgili tüm sorularınızı ücretsiz sormak için tıklayın.

Ticaret Sicili İşlemleri El Kitabı almak için hemen tıklayın.

Ticaret Sicili Uygulamaları ve Pratik Çözümleri adlı kitabı almak için hemen tıklayın.

14 yorum

  1. geriye dönuk sıgorta affı da çıkmalı avrupada yurtdışında yaşayan vatandaşlara bu hak verılıyoda turkıyede yaşayanlara nıye bu af verılmıyor . Turkıyede aclık sınırında yaşıyor ınsan lar yıllarca emeklı olcam dıe beklıyorlar .adamlar hem yurt dışnda emeklı olup hem turkıyede emeklı olup çıft maaş alıyorlar bu haksızlık .Sigorta affı kesınlıkle cıkmalı

  2. sigorta affı kesınlıkle cıkmalı en az 10 sene gerıye donuk olmalı ayrıcada

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

lk Bahar Modaslk Bahar Modas